Loading...

Європейці назвали законопроекти, які можуть послабити боротьбу з корупцією в Україні​

Європейці назвали зареєстровані в Раді законопроекти, які можуть послабити боротьбу з корупцією в Україні. Так, глава представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі висловив занепокоєння щодо ряду зареєстрованих у Верховній Раді законопроектів. Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні в Twitter.

“Посол Мінгареллі: хвилюємося через деякі запропоновані законопроекти, які можуть послабити боротьбу з корупцією. Прозорий і незалежний аудит НАБУ – ключовий. Міжнародна участь в ньому – правильний сигнал. (Законопроект) № 5430 йде врозріз з цим (проект закону про внесення змін до Закону України “Про Національне антикорупційне бюро України” щодо посилення громадського контролю в сфері антикорупційної діяльності) “, – наголошується в повідомленні.

Також Мінгареллі висловив занепокоєння щодо законопроекту № 5672 (про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо визначення посадової особи публічного права), який зареєстрований у Верховній Раді 19 січня.

“Законопроект № 5672 – менеджери державних підприємств не повинні уникати подання електронних декларацій. № 5672 недобрий”, – відзначили в Представництві ЄС.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *