Бойовики «ЛНР» пропили полкові рації та бригадне пальне

Бойовики «Л/ДНР», навіть не зважаючи на те, що командують ними намагаються кадрові військові з РФ, продовжують пиячити та красти військове спорядження. Про це повідомляє Головне управляння розвідки Генштабу ЗСУ.

Згідно з повідомленням ГУР ГШ щодо обстановки на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 10 липня, незважаючи на чисельні перевірки та заходи, які здійснюються командуванням російських окупаційних військ, у з’єднаннях і частинах 1, 2 АК («ДНР» та «ЛНР») продовжуються випадки грубого порушення військової дисципліни, дезертирства, розкрадання військового майна, вживання алкоголю та наркотиків, передає «Народна Правда».

У 1 окремій мотострілецькій бригаді (Кальміуське) 1 АК під час перевірки підлеглих підрозділів комісією зі складу бригади виявлено ряд недоліків та факти вживання наркотиків.

Внаслідок вживання алкогольних напоїв і порушення заходів безпеки в одному з підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК відбулась пожежа та підрив військовослужбовця на розтяжці гранати.

У підрозділах 4 (Алчевськ) та 7 (Брянка) окремих мотострілецьких бригад комісією 2 АК виявлено нестачу значної кількості пально-мастильних матеріалів, а у 6 окремому мотострілецькому полку (Кадіївка) – засобів зв’язку.

Бойовики «ЛНР» пропили полкові рації та бригадне пальне

Нагадаємо, о бойовиків почала косити так звана брудна хвороба – короста, спалах якої зафіксовано в «ДНР». Разом із тим бойовики намагаються запевнити мирне населення на окупованих територіях, що українські диверсанти планують масштабні спецоперації.