Через сильні пориви вітру на Київщині оголошено жовтий рівень небезпеки

У результаті ускладнення погодних умов (мокрий сніг, дощ і пориви вітру) станом на ранок вівторка знеструмлено 269 населених пунктів у 12 областях України, повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

“Вночі 26 січня в результаті ускладнення погодних умов (мокрий сніг, дощ і пориви вітру) через спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП знеструмлено 269 населених пунктів у 12 областях, а саме: Полтавська – 77, Житомирська – 40, Київська – 37, Львівська – 37, Чернігівська – 24 Вінницька – 13 Черкаська – 13, Дніпропетровська – 8, Волинська – 8, Закарпатська – 6, Кіровоградська – 4 і Херсонська – 2”, – сказано в ранковому зведенні на сайті відомства у вівторок.

До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

За даними УкрГідрометцентру, 26 січня в Україні пориви вітру 15-20 м/с, у західній частині на дорогах ожеледиця, у Волинській та Рівненській областях значний сніг, хуртовина (І рівень небезпечності, жовтий).

По Києву та Київській області протягом доби 26 січня пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

 Погодні умови призведуть до порушення енергозабезпечення окремих населених пунктів на Правобережжі України, в західних областях також і до порушення руху автомобільного транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.