Loading...

Росія відкинула вимогу Ради Європи скасувати заборону Меджлісу

МЗС Росії відкинуло вимогу Комітету міністрів Ради Європи скасувати заборону Меджлісу кримськотатарського народу.

Зокрема, офіційна реакція РФ на заклик Комітету міністрів РЄ переглянути заборону Меджлісу і щодо констатації погіршення становища з правами людини в окупованому Криму і Севастополі, розміщена на сайті МЗС РФ.

“Російська Федерація не вважає себе пов’язаною з зазначеним рішенням Комітету міністрів і не вважає правомірним його використання українською стороною в її подальших пропагандистських побудовах. Для нас вони в силу свого неконсенсусного характеру політично і юридично нікчемні. Зі свого боку внесли на обговорення проекти рішень КМРЄ про підтримку Мінського процесу та про порушення прав людини на Україні. Розраховуємо на їх предметне обговорення на найближчому засіданні Комітету”, – сказано в повідомленні.

3 травня Комітет міністрів Ради Європи засудив незаконну заборону Меджлісу кримськотатарського народу і акцентував увагу на систематичному порушенні прав людини на півострові.

У документі РЄ містилася чітка вимога до Росії вжити всіх заходів для забезпечення прав людини в Криму, включаючи перегляд судової заборони Меджлісу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *