Є безвіз!

Президент України Петро Порошенко відреагував на інформацію про рішення Євросоюзу затвердити безвізовий режим для України

Як повідомляє Politeka, про це Порошенко написав на своїй сторінці в Facebook.

«17 травня у Страсбурзі – як ми домовилися з нашими європейськими друзями, – урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді Президента», – зазначив він.

Порошенко також висловив слова вдячності всім, хто причетний до отримання безвізового режиму.

«Вітаю вас, дорогі співвітчизники, з цим історичним рішенням. Це – неначе повернення додому після довгої та виснажливої подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більше стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору», – додав президент

Нагадаємо, якщо Україна отримає підтвердження 11 травня, відповідна документація буде підписана через чотири дні – 15 травня. У зв’язку з цим, українці зможуть скористатися безвізом не раніше, ніж 11 червня.

Як раніше писала Politeka, голова делегації Європарламенту в парламентському комітеті асоціації ЄС-Україна Даріуша Росаті підтвердив дату введення в Україні безвізового режиму. За його словами, вже з 11 червня європейські кордони відкриються для України.