“Біда якась…” Журналістка вказала на деякі резонансні факти про нового очільника Дніпровської поліції

“Біда якась…” Журналістка вказала на деякі резонансні факти про нового очільника Дніпровської поліції Глуховерю

"Біда якась..." Журналістка вказала на деякі резонансні факти про нового очільника Дніпровської поліції

[ UPD “в 2010-2013 году Виталий Глуховеря работал представителем МВД Украины в Россиийской Федерации”. Лінк: http://www.litsa.com.ua/show/a/35783. Лінк-підтвердження з сайту Нацполіції: http://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/49078]

"Біда якась..." Журналістка вказала на деякі резонансні факти про нового очільника Дніпровської поліції

По-перше, він уже керував міліцією в Дніпропетровській області в 2014. Нащо знову?

Тим більше, що того року “прокурор Днепропетровской области Роман Федык внес представление министру внутренних дел Украины Арсену Авакову в отношении начальника ГУМВД Украины в Днепропетровской области генерал-майора милиции Виталия Глуховери. В нем руководитель областной милиции обвиняется в ненадлежащей организации работы и отсутствии контроля за подчиненными.” (лінк: http://www.litsa.com.ua/show/a/18005)

По-друге, після того він очолював департамент, який особисто для мене є дуже нехорошим маркером – по боротьбі з торгівлею людьми. Чого варті тільки ті історії, коли керівники підрозділів цього департаменту на співбесідах під час атетації між іншим розповідають, як доводилось шукати проституток для начальства повище. На голубом глазу розповідають, типу а шо дєлать, мені сказали – я виконую, так і працюю (ріал сторі, Евгения Закревская і навіть один з радників міністра, присутній на тій співбесіді, не дасть збрехати).

По третє, Roman Sinicyn знайшов його фото в светрику з написом СССР. мімімі. (лінк:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202903395064017&set=a.2192011617948.58843.1776897085&type=3)

По-четверте, Наші Гроші ще в 16-му році дослідивши декларації Глуховері та його дружини, писали – “Дружина головного борця з торгівлею людьми придбала Land Cruiser і Mazda у 15 разів дорожчі від доходу родини” (Деталі:http://nashigroshi.org/…/druzhyna-holovnoho-bortsya-z-torh…/)

По-п*яте, от його нова декларація. І вгадайте що? його рокіровка з Департаменту в Інститут внутрішніх справ, а потім керівником поліції Дніпровщини обійшлась платникам податків у 76368 грн. Бо якесь з цих переміщень по посадам трактували як звільнення з органів внутрішніх справ і заплатили за це вихідну допомогу. Формально, підозрюю, комар носа не підточить. https://public.nazk.gov.ua/…/76a7f591-edf4-4f96-8b7e-96c814…

По-шосте, в його віданні знаходилось службове розлідування по подіям Майдану в Дніпрі. Реультат – нульовий. “данных о взаимодействии сотрудников с титушками в выводах служебного расследование нет”, – оголосив він результат служебки.

По-сьоме, колись у 2006 році його так хотіли поставити керівником ужгородської міліції, що навіть створили для нього нову посаду: http://gazeta-uzhgorod.com/?p=539

По-восьме. Згідно закону про Національну поліції (ст 57) якщо не було конкурсу на посаду, то має бути атестація. ДЕ?

Olga Khudetska