Яценюк зробив публічну заяву, стосовно можливості сісти у крісло Гонтаревої, і навів аргументи

Екс-прем’єр, а раніше екс-голова НБУ заперечив можливість повернутись в офіс на Інститутській

Про це головний «фронтовик» заявив у ефірі “Свободи слова” на ICTV.

“Я не збираюся ставати головою Національного банку України. Тепер треба пояснити чому: тому, що головою центрального банку повинна бути повністю аполітична фігура”, – запевнив політик.

За словами Яценюка, керівником Нацбанку повинен бути “виключно фаховий економіст-банкір”.

Оцінив шанси Арсенія Яценюка зайняти місце Валерії Гонтарєвої в НБУ Олександр Дубинський. За його словами, розмови про це наштовхують на думку, що екс-прем’єр бажає зайняти цю важливу посаду. Про це Дубинський написав у своєму Fаcebook.

Журналіст звернув увагу на те, як ряд блогерів відреагували на його допис про Яценюка в НБУ. Він зауважив, що всебічні доведення, що політику не треба НБУ і це все “єврейська змова проти гідної людини”, вказують на інше.

“Кажется, Арсений Петрович очень хочет оказаться в Нацбанке. Но пока не хочет этого показывать, так как еще не договорился с Порошенко о “разделе имущества”. Кроме того, критические высказывания о способности Яценюка-банкира – попадают в американских кураторов власти, и вызывают лишние вопросы”, – написав Дубинський.

Нещодавно журналіст висловився про Валерію Гонтарєву.

“Я хочу чтобы вы понимали – Гонтарева уходит не потому, что устала или что-то завершила в Нацбанке. Это бегство крысы с корабля, который несется на скалы девальвации.

Напомню, по прогнозу МВФ в конце года вероятен курс 46-47 грн/$ – что будет означать коллапс финансовой системы и банков.

За которым с большой долей вероятности последует штурм. Если не правительственного квартала, то Нацбанка точно. И за этим штурмом Гонтарева хочет наблюдать издалека. Например, с Кипра.2 – рзюмував він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *