Штаб блокади ОРДЛО звинуватив українську владу у зраді та змові з Кремлем і терористами

На офіційній Facebook-сторінці Штабу блокади торгівлі з окупантами з “ЛНР” і “ДНР” з’явилося термінове повідомлення, в якому мова йде про дивну поведінку українських політиків вищого рангу. Штаб вирішив припинити будь-які переговори з “особою, яка іменує себе прем’єр-міністром України”, оскільки організатори блокади ОРДЛО побачили неприємний зв’язок в єдності позицій по блокаді у Кремля, ватажків “Л/ДНР” і вищих керівників України.

У Штабі нагадали, що 27 лютого 2017 року року ватажки “ЛНР” і “ДНР” поширили свій ультиматум Києву, в якому озвучили вимогу припинити блокаду до 1 березня 2017 року року, погрожуючи “націоналізацією” українських підприємств. Як пишуть представники блокади ОРДЛО, услід до цих вимог приєднався “голос Кремля” Дмитро Пєсков. Штаб блокади торгівлі з окупантами вважає дивним, що позиції Кремля і Києва в питанні блокади ідентичні.

У повідомленні сказано, що єдність думок країни-агресора і керівництва України свідчить про те, що між ними йде торгівля під час війни, а також вказує на зраду своєї країни з боку вищих керівників України. Штаб пообіцяв ні за яких умов не припиняти блокаду, а також закликав всіх українських патріотів допомогти зміцнити сили Штабу. Для протистояння силовому розгону блокади, як стверджується, учасники блокади готові.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *