“Океан Ельзи” за використання імені групи в рекламі змусив кафе безкоштовно годувати пенсіонерів та учасників АТО

На гастролях у Кам’янці-Подільському група “Океан Ельзи” побачила ім’я своєї групи в рекламі закладу громадського харчування. Музиканти придумали “покарання” фастфуду, порадившись із глядачами.

Група “Океан Ельзи” змусила заклад громадського харчування у Кам’янці-Подільському Хмельницької області цілий день безкоштовно годувати пенсіонерів та учасників АТО через використання імені групи в рекламі закладу. Про це прес-служба “Океану Ельзи” написала на своїй сторінці у Facebook.

“26 травня у Кам’янці-Подільскому мали концерт (до речі, дякуємо за прекрасний вечір!). По дорозі на стадіон побачили цей рекламний борд… Ми були дуже здивовані таким зухвалим використанням нашого імені в рекламі без дозволу. Бо, чесно кажучи, навіть у нашій країні, де питання виконання закону ніколи не стояло, на жаль, на першому місці, із таким нечасто стикались. Юристи наші наполягали дати хід справі (позов, штраф і все інше). Ми ж вирішили, просто на концерті порадившись із глядачами, мешканцями міста, надати дозвіл на використання цьому закладу нашого імені на цій конкретній рекламі за умови, що вони будуть цілий день годувати безкоштовно пенсіонерів та учасників АТО”, – ідеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що таку пропозицію підтримали “всі кілька тисяч глядачів”.

“Дуже приємно, що зв’язавшись із представниками закладу Burger House grill, ми побачили з їхнього боку абсолютне розуміння ситуації: вони відразу вибачились, не почали щось вигадувати чи хитрувати, а зізнались, що рекламна агенція надала їм неправдиву інформацію щодо такого розміщення. А головне, що відразу і з радістю погодились на нашу пропозицію – проведення спеціальної акції у своєму закладі. Ми дякуємо власникам, не тримаємо на них ніякого зла та хочемо і їм, і всім іншим цим прикладом показати, що потрібно завжди дотримуватись правил, навіть у найменших дрібницях”, – пише прес-служба групи.

На думку “Океану Ельзи”, саме з цього і починається “успішна європейська країна”.