Як заощадити на рахунках за електрику

При нових тарифах на електроенергію, які діють в Україні, свою ціну має кожен кіловат, сьогодні ми вам розповімо, як заощадити на рахунках за електрику.

Зокрема, за одну годину безперервного використання вентилятора доведеться заплатити менше однієї копійки, а кондиціонер, охолоджуючий кімнату, споживає 43 коп.

Праска і мікрохвильова піч обійдеться – 57 коп., пилосос – 68 коп., а пральна машинка потягне на 1 грн 43 коп.

Ці цифри можуть змінюватися, в залежності від потужності техніки і рівня енергоспоживання. Якщо сучасних і економічних приладів немає, то заощадити все одно можна, запевняє інженер Олексій. Перше, що він зробив – замінив звичайні лампи розжарювання на енергозберігаючі. В результаті економія на електроенергії склала 20%.

Холодильник був поставлений в темний куток кухні подалі від прямих сонячних променів.

Також фахівець рекомендує:

нагрівати воду в електрочайнику тільки на потрібну кількість чашок;
прати білизну на режимі швидкого прання ,;
ставити бойлер на середній режим, коли він нагріває воду до 55 градусів – це оптимальна температура води і мінімальний витрата електроенергії.
При покупці нової побутової техніки, потрібно обов’язково звернути увагу на рівень енергоефективності. Цю інформацію надають консультанти, а також вона вказується на всіх приладах. Чим вище рівень, тим дорожче техніка, але такі прилади економні у використанні.