“Плювати на окупацію!”: ЖУРНАЛІСТ шокував напливом УКРАЇНЦІВ ДО КРИМУ

На українському кордоні було помічено величезну кількість людей і автомобілів, які прямують на окупований півострів Крим. Про це на своїй сторінці написав кримський журналіст Заїр Акадиров.
“Сьогодні близько 9-ї ранку, повертаючись з материка до Криму, їхав через КПП” Чонгар “. Хочу сказати, що такої шаленої кількості людей і автомобілів в напрямку півострова мені за останні 2,5 року ніколи не доводилося бачити … На українському КПП я опинився о 8:50. Очікування в черзі (35-40 чол.) І перевірка документів зайняли приблизно 40 хвилин. Більшість тих, хто перетинають контрольно-пропускний пункт були пасажирами поїзда номер 12 сполученням “Київ – Новоолексіївка”, через півтори години підтягнулися приїжджі з львівського поїзда “, – написав Акадиров.

 Журналіст нарахував понад 120 машин перед українським КПП і ще близько 50-60 безпосередньо перед так званою буферною зоною. Найчастіше йому попадалися автомобілі з номерними знаками Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Херсонської областей.
Також Акадиров додав, що між так званими буферними зонами і безпосередньо російським КПП він нарахував на порядок більше людей – “150 осіб, не менше”. За його словами, перетин двох КПП на Чонгарі пішки на даний момент становить 2,5 години, на автомобілі – від 8 до 12 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *