Loading...

Як платити «комуналку» в розстрочку (інфографіка)

Оплата частинами комунальних послуг стосується тільки опалення, а за воду, газ і електроенергію доведеться платити, як і раніше Як оформити оплату опалення в розстрочку ?.

Механізм оформлення розстрочки дуже простий. Для цього треба особисто письмово звернутися в компанію, яка постачає тепло для опалення. Згідно з постановою Кабміну, розстрочка – безвідсоткова, а всю нараховану суму за опалювальний сезон поділять рівними платежами не так на шість місяців (з жовтня по квітень, коли батареї гарячі), як зараз, а на 12. Це зменшить щомісячний платіж удвічі.

Форму заяви на оформлення розстрочки можна скачати з сайту Кабміну або до свого постачальника тепла. Воно пишеться від імені власника житла з проханням надати розстрочку по платежу на опалювальний сезон і діє рік, потім, при необхідності, договір доведеться продовжувати.

 У своїй заяві прохач підтверджує, що у нього немає субсидії на отопсезон (тим, хто її отримує, розстрочка не надається) і гарантує щомісячну своєчасну оплату суми, зазначеної в рахунку (при простроченні або несплаті скасування розстрочення не передбачена. – Ред.). Оплату зменшать удвічі з місяця подання заяви, тобто жовтневі рахунки за тепло доведеться сплатити повністю. А ось листопадові будуть вже менше.

_01_141

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *