Як отримати розтермінування платежів за компослуги

Громадянам, які не мають права на отримання субсидії, але сума оплати за комуналку боляче б’є по гаманцю, мають право скористатися розстрочкою по оплаті теплопостачання, умови яких були затверджені Урядом ще рік тому.

Згідно з документом №744, розстрочка на централізоване опалення надається тим споживачам, які не отримують субсидію на зазначений вид послуг

Щоб отримати відповідні “пільги”, українці мають написати відповідну заяву своїй компанії-теплопостачальнику.

Як отримати розтермінування платежів за компослуги

Уряд наголосив, що постачальник теплоносія має безперешкодно та своєчасно приймати зазначені заяви від громадян.

У такому випадку, ціна тепла має нараховуватися щомісячно в розмірі 50 відсотків плати за послугу. Неоплачені ж протягом опалювального сезону 50 відсотків, що залишилися, повинні нараховуватися споживачам у міжопалювальний сезон. Такі платіжки мають надсилатися споживачеві послуг ЦО щомісяця з травня по вересень, рівними частинами.

Раніше ми повідомляли, що субсидію в Україні призначатимуть за новими правилами. На індивідуальне опалення вони будуть призначатися з 15 жовтня по 15 квітня, а для централізованого опалення цей термін буде визначати мер міста.

Нагадаємо, в Міністерстві соціальної політики заявили, що сподіваються на скорочення кількості отримувачів субсидій. Там вважають, що різке зростання тарифів на комуналку зупинилося, а також  доходи українців виросли.

Додамо, в майбутньому в Україні планується введення абонплати за природний газ. Це випливає з зобов’язань нашої держави перед кредиторами з Міжнародного валютного фонду (МВФ).Введення абонентної плати за природний газ в Україні випливає з діючого законодавства та меморандума, підписаного спільно з МВФ.