ХИТРА ЗОНА ПІАРУ

Роздержавлення преси, яке відбувалося протягом 2016-2018 років відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», мало на меті обмежити вплив публічних органів на друковані ЗМІ через засновані ними видання та редакції. Під дію цієї реформи потрапили усі державні та комунальні друковані засоби масової інформації. Серед них і наша місцева газета «Вісник Переяславщини». Однак переяславська влада весь цей час продовжувала й продовжує шукати лазівки, як би залишити все по-старому, та продовжувати співпрацювати з медіа й надалі так, щоб про неї писали лише в рожевих тонах. Звісно, робить це не за кошти з власних кишень і гаманців, а за наші з вами гроші, тобто з місцевого бюджету.

Чиновники вирішили розробити спеціальну «Програму висвітлення діяльності Переяславської міської ради та її виконавчих органів у друкованих та телевізійних засобах масової інформації на 2020-2022 роки». Під цю Програму з бюджету планується виділити у 2020-2022 роках 3 478 590 гривень, з них на наступний рік — 1 110 000 грн.

Читайте у свіжому випуску газети роздуми редактора газети “Діловий Переяслав” про те, чи варто виділяти такі великі суми з бюджету міста на піар владців, чи не краще про них говоритимуть їхні справи, а не замовні матеріали? До речі,  навіть вже прийняті раніше програми не виконуються.. і  відповідь на це –  не вистачає коштів…

19 грудня питання фінансування ЗМІ із коштів платників податків розглянуть депутати. Цікаво, чи виникнуть у них бодай якісь запитання з цього приводу? Чи забажають вони хоча б скоротити видатки з бюджету на піар влади?