Антикорупційне агентство затвердило дату запуску електронного декларування

Електронне декларування почне свою роботу 15 серпня 2016 року
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПКА) призначило дату початку роботи системи подачі і оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-служба НАПКА. Згідно з рішенням НАПКА система електронного декларування почне працювати о 00 годині 00 хвилин 15 серпня 2016 року.

“Починаючи з моменту запуску, першими – протягом 60 днів, декларації повинні подати особи, які відповідно до статті 50 Закону України” Про запобігання корупції “займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч чиновників – починаючи від президента, глави уряду , народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади “, – йдеться в повідомленні.

Інші держслужбовці почнуть заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року. Декларацію можна буде подати, заповнивши відповідну форму на сайті НАПКА. Перевіряти декларації буде Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя.

Крім того, на засіданні НАПКА “також були затверджені рішення, і визначений порядок функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, порядок формування, ведення та опублікування інформації, форму декларації, форму повідомлення про істотні зміни в майновому стані декларанта, технічні вимоги до заповнення полів форми декларації і форми повідомлення “. Всі нормативні документи пройдуть реєстрацію в Міністерстві юстиції України найближчим часом.

Тепер і всі ми з вами зможемо контролювати своїх чиновників, особливо тих, хто на місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *