Вибухи на базі Балаклії: двоє військових загинули і четверо поранених

У п’ятницю, 15 листопада, в Балаклії знову прогриміли десятки вибухів на військових складах, які привели до загибелі 2 військових.

Як повідомили в ДСНС, о 14:30 відбулося близько 25 вибухів на 65-му ракетно-артилерійському арсеналі. Рятувальники стверджують, що на даний момент небезпеки немає. У ліквідації наслідків вибухів задіяний пожежний танк, працюють військові сапери.

При цьому видання “057” пише, що НП сталася під час вивезення снарядів. Один із них вибухнув. За даними Генерального штабу ЗСУ, двоє військових саперів загинули, ще четверо – поранені.

“Нас викликали на суху траву. Там же на території є містечко, яке відноситься до Балаклії. Подробиці будуть пізніше”, – додав прессекретар ДСНС в Харківській області Ігор Лупандін.

У Генштабі заявили, що утилізація боєприпасів на території складів у Балаклії була плановою. Підкреслюється, що снаряди було заборонено перевозити.

Мер міста Іван Столбовий також підтвердив: поодинокі вибухи сталися на території арсеналу.

“Поодинокі вибухи прогриміли на Балаклійському арсеналі. На даний момент там знаходиться командир військової частини, пожежна частина наша, ДСНС. Вони оцінять ситуацію і потім буде більш докладна інформація. Ситуація незрозуміла”, – розповів чиновник для “Depo.Харьков“.

Вибухи  на базі Балаклії: двоє військових загинули і четверо поранених

Вибухи  на базі Балаклії: двоє військових загинули і четверо поранених

Вибухи  на базі Балаклії: двоє військових загинули і четверо поранених