Степанов: загальнонаціональний локдаун не планується

Загальнонаціонального локдауну в Україні через стрімке поширення коронавірусу найближчим часом не буде. Обмеження будуть вводитися тільки в конкретному регіоні, де є спалах COVID-19. Про це в “ТСН” сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами голови МОЗ, зараз складна ситуація з коронавірусом у Львівській, у Вінницькій, у Миколаївській областях. У той же час, в Івано-Франківській області фіксують поліпшення і регіон може вийти з “червоної” зони в найближчі дні.

“Не плануємо (загальнонаціональний локдаун. – ред.). Будемо йти по регіонах. Тобто ми вводимо регіон. Умовно кажучи, зараз ми ввели Київ, Сумську, Одеську область, а Івано-Франківська область, я думаю, за кілька днів уже вийде з червоного рівня”, – зазначив Степанов.

Міністр пояснив, що вводячи локдаун потрібно знаходити баланс між епідеміологією та економікою країни.

“Ми ж говоримо, що нам ще баланс треба знайти. Тобто зараз ми введемо локдаун такий, як у Франції, з комендантською годиною і всім іншим. А що далі? Що далі будемо робити? Ми ж завжди знаходимо баланс між епідеміологією і економікою з точки зору, щоб і не поширювалася хвороба і не зупинити економіку країни”, – підсумував Степанов.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”