Нова компенсація підприємцям в “червоних” зонах розраховуватиметься в межах середньої зарплати в регіоні

Нова компенсація підприємцям, які через введення карантину в “червоних” зонах призупинили роботу, буде розраховуватися в межах середньої зарплати в регіоні. Про це розповів радник керівника Офісу президента Андрія Єрмака Тимофій Милованов в ефірі “Україна 24”

Виплата буде знову проходити через “Дію”, а профінансують цю програму місцева і центральна влада разом.

Сума виплати підприємцям буде залежати він рівня середньої зарплати в конкретних містах і може відрізнятися в залежності від регіону.

“Там не 8 тисяч, а середня зарплата. Повинно бути в межах середньої зарплати в регіоні, тому що допомога повинна бути адаптована до середньої зарплати, рівню цін міст. Хтось може навіть отримати більше, ніж в Києві, таке теж можливо”, – заявив Милованов.

За його словами, програма підтримки бізнесу буде працювати за наступним алгоритмом: місцева влада області “червоної” зони повинна розробити пакет підтримки і показати його центральній владі. Після цього центральна влада додасть до тих засобів, які готова надати місцева влада, ще 100%.

Втім, в областях, де складна фінансова ситуація, Милованов каже, що слід офіційно звертатися до центральної влади, і вона буде вирішувати сітуацію.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”