Ірина Верещук вже не представник Кабміну в Раді

Народний депутат від “Слуги народу” Ірина Верещук (на фото зліва) написала заяву про звільнення з посади представника Кабінету міністрів у Верховній Раді. Причиною такого вчинку стала, як вона назвала,  неможливість “замінити собою” прем’єр-міністра. На цю позицію претендує тепер нардеп Олена Шуляк (на фото праворуч).

Ірина Верещук вже не представник Кабміну в Раді

“Я написала заяву, складаю повноваження особисто. Вважаю, що в стінах парламенту буду більш потрібна”, – сказала Ірина Верещук 15 листопада.

Вона розповіла також про зустріч з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, який, найімовірніше, незадоволений роботою Верещук і запропонував їй написати заяву про складання повноважень.

“Моїй функцією було здійснення комунікації. Якщо комунікація провалюється, то повинен бути хтось, хто є тією стороною, яка несе відповідальність. Я не можу замінити собою прем’єр-міністра, тільки можу допомогти комунікувати. І коли прем’єр не чує, не відчуває потреби чути, або не розуміє, що я пропоную, то краще я напишу заяву і звільню місце для людини, який зможе це забезпечити “, – сказала Верещук.

Про те, що прем’єр-міністр Гончарук планує звільнити її від обов’язків представника Кабміну у ВР Верещук заявляла ще вчора: “Я часто-густо критикую позицію і бачення Кабміну. ​​Наприклад, по бюджетному формуванню. Я завжди говорила, що державний бюджет повинен бути спрямований на Україну, на українця. На жаль, наші думки різняться. На жаль, мене не чують, коли я говорю про це там, за закритими дверима “, – заявила Верещук.

Ірина Верещук була призначена Кабміном своїм представником у ВР 4 вересня. Під час президентської виборчої кампанії Верещук не підтримувала кандидата в президенти Володимира Зеленського і порівняла його з переможцем в Італії блогером і коміком Беппе Грілло руху “5 зірок”. Але потім, все-таки, виявилася в команді “Слуги народу”, ставши народним депутатом від президентської партії (№29 виборчого списку).

За словами Верещук, на її посаду, ймовірно, запропонують нардепа від “Слуги народу” Олену Шуляк.

“Я чула, що це Олена Шуляк, але я не буду стверджувати, бо не чула це офіційно”, – сказала вона.

Але джерела у фракції “Слуга народу” теж вважають, що Верещук замінить саме Шуляк, на даний момент є одним із заступників голови фракції, а також заступником голови комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Її можна назвати одним з найвідоміших в будівельній галузі реформатором. До того, як стати народним депутатом (№13 виборчого списку “Слуги народу”), Олена Шуляк була топ-менеджером в сфері будівництва. На момент обрання працювала генеральним директором ТОВ “Мідланд Девелопмент Україна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *