Приберемо рідне місто разом

Відповідно до Розпорядження міського голови від  23 березня 2021 року №51/07-10/12-21 на території Переяславської міської територіальної громади  з 23 березня по 21 травня 2021 року оголошено двомісячник благоустрою. Про це йдеться на сайті Переяславської міської ради

Із метою забезпечення утримання територій у належному санітарному стані, поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення Переяславської міської територіальної громади та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, відповідно до Правил благоустрою, санітарного утримання території міста Переяслава прийнятих 20.02.2020 №100-80-VІІ, відповідно до пункту 14 частини 4 статті  42 Закону України „ Про місцеве самоврядування  в Україні”:

 1. Провести на території Переяславської міської територіальної громади з 23 березня по 21 травня 2021 року двомісячник благоустрою, висадку дерев та кущів.
 2. Створити робочу комісію із питань організації проведення двомісячника благоустрою  на території Переяславської міської територіальної громади, відповідно додатку 1.

          2.1. Робочій комісії, у вказаний період, здійснювати координацію, планування та виконання комплексу заходів з благоустрою громади, зокрема:

          2.2. Забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, зокрема:

          2.3. Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ;

          2.4. Здійснити прибирання закріплених територій, елементів об’єктів благоустрою, а саме: відремонтувати лавки, побілити бордюри, опори ліній електропередач та дерева,  привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, клумби, газони  та інші об’єкти благоустрою;

           2.5. Здійснити прибирання кладовищ, привести в належний санітарний  та естетичний стан меморіали та місця поховання воїнів, провести роботи з  очищення водних джерел та прибережних смуг.

           2.6. Залучити до організації і проведення заходів двомісячника благоустрою депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, працівників виконавчих органів міської ради, громадськість, учнівську та студентську молодь.

  1. Долучити (за згодою) жителів територіальної громади, трудові колективи підприємств, організацій, установ, громадські організації Переяславської міської територіальної громади до участі в упорядкуванні територій загального користування.
  2. Відділу з питань організаційно-інформаційної роботи та комп’ютерного забезпечення здійснити фото фіксацію двомісячника благоустрою та оприлюднити відповідну інформацію на офіційному сайті міської ради та в соціальних мережах. Запросити до участі в двомісячнику благоустрою депутатський корпус, відповідно до закріплених округів.
  3. Забезпечити присутність на двомісячнику благоустрою засоби масової інформації.
  4. Загальному відділу виконавчого комітету довести відповідне розпорядження до структурних підрозділів міської ради, старост та підпорядкованих комунальних підприємств.
  5. Відповідальність та контроль за виконання цього розпорядження покласти на заступників міського голови: А.І. ФЕСЕНКА, О.С. СТЕПАНЕНКО, О.М. ОГІЄВИЧ.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”