ЩО НЕ ТАК З ЕКСПЕРТНИМ ЗВІТОМ ДЛЯ ТЕС

25 березня 2019р Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд виніс ухвалу по справі №373/239/18, якою провадження у справі за позовом Гичко Олени Анатоліївни (Позивач) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська будівельно-технічна експертиза» (Відповідач) та Товариства з обмеженою відповідальністю «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» (Відповідач 2) про визнання дій неправомірними та визнання експертного звіту неправомірним і його скасування закрити.

Забігаючи наперед зауважимо, що позивач не погодилася з даною ухвалою і вже подала на неї апеляційну скаргу. Редакція “Ділового Переяслава” вирішила познайомити своїх читачів з витягами із промови Олени Гичко у судовому засіданні, щоб бути в курсі, чому в позові, про який йдеться, була вимога про визнання неправомірним та скасування експертного звіту, який зробило для ТОВ “Югенергопромтранс” ТОВ “Українська будівельно-технічна експертиза”.

“Очевидним і беззаперечним фактом є відсутність публікації Заяви про наміри, відсутність публікації про планову діяльність, відсутність публікації заяви про екологічні наслідки діяльності, відсутність доступу до матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище.

Твердження в Експертному звіті на арк. 14 – «Інформування зацікавленої громадськості згідно з вимогами п.п.1.6, 1.10 ДБН А.2.1-1-2003 здійснено шляхом публікацій «Заяви про наміри» у місцевих засобах масової інформації: в газеті «Вісник Переяславщини» №35 (11896) від 17.05.2016р та публікації про планову діяльність в газеті «Вісник Переяславщини» №37 (11898) від 24.05.2016р» є недостовірною інформацією.

Недостовірною інформацією є твердження в Експертному звіті про аналіз «Заяви про екологічні наслідки діяльності» арк.15.

Викладене є беззаперечним доказом порушення Відповідачами п.1.6, п.1.9, п.1.10 ДБН А.2.1-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд».

Отож читайте у свіжому номері першу частину матеріалів із судових дебатів, щоб бути в курсі та розуміти, а що ж на думку позивача і багатьох переяславців порушено при складанні експертного звіту для ТОВ “Югенергопромтранс”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *