ВСЕ “ПО ЗАКОНУ”, АЛЕ ПОРУШЕНЬ ПОВНО

5 грудня, в акурат перед другим пленарним засіданням чергової 75-ї сесії міської ради, відбувся позачерговий виконком, який проводив очільник міста з юридичною освітою Тарас Костін. На порядку денному стояло одне питання: про затвердження проєктно-кошторисної документації по будівництву заїзної кишені по вул. Героїв Дніпра між в’їздом до ЦРЛ та вул. Б. Хмельницького.

Журналіст газети недаремно акцентував увагу на освіті міського голови. Крім того, нагадаємо, що в його підпорядкуванні є цілий юридичний відділ, в якому працюють аж три спеціалісти. Чотири юристи мали б так прискіпливо дотримуватися законодавства, щоб комар носа не підточив. Але ж недаремно кажуть, що чим безбожніша влада, тим більше священників. Аналогічно чим свавільніша влада, тим більше юристів, які її обслуговують….
Можливо, не всі читачі знають, але перед капітальним бу­дів­ництвом виготовляється проєктно-кошторисна документація та видається дозвіл на проведення будівельних робіт. А потім уже виконуються самі роботи. У переяславському самоврядному задзеркаллі все робиться навпаки. Спочатку проводяться роботи по облаштуванню заїзної кишені біля лікарні. Потім депутатам «викручують руки» й вони на сесії голосують за виділення коштів на кишеню (заїзну, мається на увазі, хоча…), а вже в останню чергу під виконані роботи підганяється проєкт, який затверджується на виконкомі. Між іншим, на сайті міської ради не тільки самого проєкту заїзної кишені, а й проєкту рішення виконкому, за який пропонувалося проголосувати, не було. А навіщо? «Німі» виконкомівці й так слухняно піднімуть руки д’горі.

Для наочності ось цей пост міського голови на його сторінці у ФБ, який був зроблений 15 листопада 2019 року. На фото чітко видно, що роботи над заїзною кишенею в повному розгарі… І тільки 5 грудня на засідання позачергового виконкому було винесене єдине питання про затвердження проєктно-кошторисної документації по будівництву заїзної кишені по вул. Героїв Дніпра між в’їздом до ЦРЛ та вул. Б. Хмельницького.

ВСЕ "ПО ЗАКОНУ", АЛЕ ПОРУШЕНЬ ПОВНО