Афера на “коронавірусною” тисячею: як з карток пенсіонерів шахраї крадуть гроші

Під час карантину в Україні шахраї активізувалися з подвійною силою і почали розсилати повідомлення про нібито доплати по 1 000 гривень пенсіонерам, які анонсував раніше Президент. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацполіціі Миколаївської області.

Так, повідомляється, що спочатку людині приходить SMS-повідомлення нібито від Національного банку України. У тексті повідомлення йдеться: “Вам було нараховано одноразову допомогу в надзвичайній ситуації в розмірі 1000 гривень”. Також в повідомленні вказані номери телефонів “для довідок”.

Після отримання смс про нарахування грошей, які на рахунок так і не надійшли, людина починає дзвонити за довідковими телефонами, вказаними в смс, щоб з’ясувати причину. Однак “потрапляють« не до представників банку, а до шахраїв.

Шахраї випитують особисті дані у громадян, щоб нібито перевірити, чи не сталася помилка, і тоді з рахунків миколаївців зникають заощадження.

За даними прес-служби, Нацбанк офіційно застерігає і підкреслює, що не нараховує і не виплачує соціальну допомогу, а також не організовує розіграші або лотереї.

svidok.online