ВРЮ відмовилася відсторонити Гречківського, викритого на хабарі в $500 тисяч

Вища рада юстиції проситиме ГПУ надати докази, що свідчать про порушення Гречківським присяги.

Вища рада юстиції відмовилася відсторонити від посади свого члена Павла Гречківського, якого підозрюють у вимаганні хабара $500 тисяч. Таке рішення комісія оголосила після розгляду відповідного звернення ГПУ.

ВРЮ вирішила “звернутися до Генеральної прокуратури України з проханням надати докази, що свідчать про порушення Гречківським П.М. присяги члена Вищої ради юстиції і взяти до відома звернення Гречківського П.М., оголошене на засіданні Вищої ради юстиції”.

Вища рада юстиції також вирішила перевірити дані, надані Генпрокуратурою щодо Гречківського.

У свою чергу Центр протидії корупції нагадав, що Гречківський, який неодноразово демонстрував схильність до розкоші, вимагав закрити доступ до низки розділів декларацій чиновників.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що до суду направлено клопотання про проведення обшуку в будинку члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського. Про це він заявив на нараді у прокуратурі Одеської області.

«На цей момент ми вже висунули пану Гречківському підозру. Зараз ми подали клопотання в суд на обшуки. На жаль, вчора ми не отримали таких дозволів. Всі судді, очікуючи переатестації, дуже бояться ВРЮ. Сьогодні, я сподіваюся, що ми все ж отримаємо дозвіл на обшуки в будинку пана Гречківського», – сказав він.

Нагадаємо, вчора члена Вищої ради юстиції викрили у вимаганні хабара у розмірі 500 тис. дол. за незаконний вплив на судове рішення. Крім того, було затримано посередника – арбітражного керуючого Міністерства юстиції, який у змові з членом Вищої ради юстиції, згідно з розподіленими між ними ролями, отримав першу частину коштів у розмірі 150 тис. дол. Гречківському вже вручили клопотання про виклик до суду для обрання йому запобіжного заходу.

Гречківський подав заяву на відпустку. Генпрокурор сьогодні, 22 вересня, повідомив, що майно затриманого члена Вищої ради юстиції заарештовано.

Також повідомлялося, що Гречківський носить годинник за 400 тисяч євро.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *