Танець посланців Києва в Мінську під дудку Кремля?

Тимчук: Незрозуміло, як українська сторона могла підписати документ, згідно з яким війна на Донбасі – НЕ агресія РФ, а «внутрішній конфлікт».

Щодо угоди про розведення сторін на Донбасі

В рамках «мирного діалогу», може бути, цей документ і є проривом – якщо не враховувати той зашкалює скепсис, який виникає щодо його реалізації (згадаймо гіркий досвід множинних «перемир’я» і «режимів повного припинення вогню на Донбасі»).

Однак з перших пропозицій цієї Угоди вражає термінологія. Абсолютно незрозуміло, як українська сторона могла підписати документ, в якій російсько-терористичні війська на Донбасі названі (тільки вдумаймося!) «Збройними формуваннями окремих районів Донецької та Луганської областей України».

Тристороння контактна група домовилася про розведення сторін на трьох ділянках на Донбасі, – прес-секретар Кучми

На третій рік війни тільки останній ватник не знає, що ми маємо справу з формуваннями не “областей України», а Збройних сил Росії – які організаційно входять у вигляді двох армійських корпусів до складу ВС РФ, підкоряються російському військовому командуванню, та й в яких командири підрозділів, починаючи як мінімум з рівня роти – кадрові російські офіцери.

В Угоді ж нам дали ці два армійські корпуси ВС РФ як якісь «місцеві» формування.

Простіше кажучи, згідно з документом, який підписала українська сторона, війна на Донбасі – НЕ агресія РФ, а «внутрішній конфлікт».

Це якийсь дипломатичний маразм, а точніше,  танець посланців Києва в Мінську під дудку Кремля.

І потім ми дивуємося, що на Заході події в Україні не втомлюються називати «громадянською війною» …

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *