ВР візьметься за фіскалізацію роботи таксі

Депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу”, голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев прогнозує появу в парламенті законопроєкту щодо фіскалізації таксі у січні. Про це він повідомив в інтерв’ю Українським Новинам.

“Думаю, що вже в січні ми його побачимо. Я досить жорстко вимагаю, щоби він з’явився”, – сказав депутат.

За словами Гетманцева, законопроєкт зараз на стадії узгодження із Міністерством інфраструктури.

“Ми вже закінчили із законами, які наводять порядок у оподаткуванні, і виконали програму мінімум”, – так він відповів на запитання, чи мають намір у Раді ще якусь галузь фіскалізувати.

“Ми ухвалили закони, які запровадили РРО, антиофшорний закон, податок на Google, реформу податкової відповідальності в №1210, податковий закон №5600, ми прибрали всі корупційні пільги. Усі. Ми повинні поставити крапку або крапку з комою на кілька років. І сконцентруватися на Податковій, Митниці, налагодити їхню роботу. Вони мають достатні інструменти для того, щоб працювати чесно і відкрито, на користь бізнесу, але вони часто працюють на себе, використовуючи повноваження на зло і це абсолютно неприйнятно”, – повідомив Гетманцев.

У Верховній Раді наприкінці січня зареєструють законопроєкт, який змінить роботу таксистів. Він запровадить обов’язкове встановлення касових апаратів в авто.

Раніше голова профільного комітету розповідав про плани зобов’язати таксистів встановити реєстратори розрахункових операцій.

“Ми повинні зобов’язати кожного таксиста мати програмний РРО, який не складає труднощів встановити на телефон. Це може бути індивідуальна зайнятість або робота зі службами таксі”, – сказав Гетманцев.

Що відомо про законопроєкт

Наразі відомо що законодавча ініціатива передбачає, що кожен водій таксі буде змушений купувати ліцензію. За перевезення пасажирів без ліцензії передбачаються штрафи. Контролювати таксистів будуть через диспетчерські служби (для них теж передбачені ліцензії).

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram