Волкер оптимістично налаштований щодо рішення РФ вивести війська з Донбасу

За словами Волкера, Росія дуже багато втрачає через війну на сході України

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер висловив оптимізм з приводу того, що Росія «обере мир та виведе війська зі сходу України». Про це повідомляє  АВС News.

За словами Волкера, якщо так станеться, Сполучені Штати будуть готові долучитися до вирішення ситуації.

Свої надії щодо миру на Донбасі він обгрунтував тим, що зараз Росія дуже багато втрачає через війну на сході України. Волкер уточнив, що йдеться і про військові втрати, і про заморожені зв’язки зі США та ЄС, а також про антиросійські настрої серед молоді України.

«Це дуже гаряча війна, а не заморожений конфлікт. Бої продовжуються щоночі, кожного тижня гине декілька українських солдатів», – зауважив Волкер.

Нагадаємо, Волкер також вважає, що настав час подумати про посилення санкцій за окупацію Криму

Волкер зазначив, що проблеми з Кримом є ідентичними до окупованого Донбасу

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що настав час подумати про посилення санкцій за Крим.

Про це він заявив під час виступу у варшавській філії The German Marshall Fund в середу.

«Важливо, що США, ЄС, Україна та інші країни не визнають російської анексії Криму. Я думаю, що настав час подумати про те, як ми можемо зробити нашу позицію більш жорсткішою, включаючи наслідки за поїздки (політиків – ред.), торгівлю і бізнес-контакти з цією територією», – заявив Волкер.

Він зазначив, що проблеми з Кримом є ідентичними до окупованого Донбасу. Єдиною різницею Курт назвав те, що на відміну від Донбасу на лінії розмежування немає регулярних бойових дій з українськими військами.

Раніше спецпредставник США в Україні Курт Волкер заявив, що «ДНР» і «ЛНР» «повинні бути знищені».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *