Віталій Шабунін: Цього разу позиція українських партнерів за кордоном є стратегічнішою

Позиція українських партнерів за кордоном стала стратегічнішою – вони вимагають створення інституції, яка замкне Антикорупційне бюро – прокуратуру і буде саджати десятки топ-корупціонерів.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Голова правління Центру протидії корупції, коментуючи заяви цьогорічного Всесвітнього економічного форуму у Давосі, зауважив, що цього разу позиція українських партнерів за кордоном є стратегічнішою.

«Бо вони вимагають створення інституції, яка замкне Антикорупційне бюро – прокуратуру і буде саджати десятки топ-корупціонерів. Це мудріша і стартегічніша позиція. Тільки там є одна важлива умова. Петру Олексійовичу сказали ЄС, США, Світовий банк прямою мовою – без створення Антикорупційного суду грошей не буде», – зазначив гість програми.

З його слів, був іще один важливий меседж – за тим, як українська еліта поведе себе у цьому питанні, взагалі оцінюватимуть перспективи роботи з цією елітою західним світом.

Голова правління Центру протидії корупції нагадав слова банкірів та фінансистів про те, що без чергового траншу від МВФ українську фінансову систему не втримати – курс національної валюти впаде, в країні буде інфляція.

«Що ще треба, щоб ці гроші взяти? Треба створити Антикорупційний суд і, врешті-решт, зрозуміти, що історія, коли хтось для тебе краде, як Президента чи Прем’єра, і він недоторканний для правоохоронної системи, ця історія скінчилася. Треба це просто відпустити. Або Петро Олексійович розвалить нам фінансову систему, і це буде наша проблема», – зазначив гість програми.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *