МІСЬКУ ВЛАДУ ПРОБЛЕМИ МІСТА НЕ ЦІКАВЛЯТЬ?

18 березня ц.р. редактор газети «Діловий Переяслав» Світлана Помойницька направила міському голові Тарасу Костіну звернення про підняті в листі нашої читачки нагальні проблеми міста й попросила дати відповіді на ці запитання. Очільник замість відповіді надіслав відписку з фактичною відмовою висвітлювати порушені у зверненні питання, посилаючись при цьому на Закон України «Про звернення громадян». Вирішивши, що меру, юристу за освітою, марно доводити, що в цьому випадку слід керуватися ЗУ «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», редакторка 9 квітня надіслала повторного листа, продублювавши питання, які цікавлять читачів.

Отож, міського стернового просилося відповісти на такі запитання:

* Чому тротуари в центрі міста «вдягають у вишиванки», а чим далі від центру (наприклад, район третьої школи, Солонців) тротуари або зовсім відсутні, або в ямах?

* Кому належить колишній гуртожиток СПТУ по вул. Б. Хмельницького? Чому він не використовується?

* Чому не використовується земельна ділянка по вул. Б. Хмельницького між вул. Гімназійною та Магдебурзького права, за колишнім рестораном «Славутич»? Які плани влади щодо її використання?

* Коли реставруватиметься Свято-Вознесенський собор? * Як влада збирається вирішувати проблему колишнього військового містечка? Ми дочекалися відповіді від міського голови. Так щастить не кожному. Що ж нам відписав керівник Переяслава?

Читайте у свіжому випуску газети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *