МЕР ДЕПРЕМІЙОВАНИЙ. ЧИ НАДОВГО?

Як ми вже повідомляли, на другому пленарному засіданні чергової 66 сесії міської ради, яке відбулося 16 травня, депутати не підтримали встановлення міському голові Тарасу Костіну квітневі надбавки за досягнення у праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, а також щомісячне преміювання відповідно до особистого вкладу в результати роботи в розмірі 150% посадового окладу. За це проголосували лише 13 обранців із 18 мінімально необхідних. Тоді автор цих рядків передбачав, що на черговій 68 сесії міськради мер піде в контратаку.

Ознаки контрнаступу вже проглядаються в проектах рішень. Адже міським обранцям пропонується схвалити ті ж 50 і 150% посадового окладу, проте вже до кінця року. Тобто, є намагання повернутися до тієї системи виплат, проти якої так виступали депутати, вважаючи, що не можна премії та надбавки платити наперед. До слова, жодного разу особисто очільник міста та його підлеглі не відповіли на запитання, хто ж запропонував премію в розмірі саме 150%. Мовляв, ці цифри самі намалювалися, як слова на стіні під час бенкету вавилонського царя Валтасара перед падінням Вавилону. Мабуть, саме собою матеріалізувалося й рішення про повернення преміювання на рік.

Слід сказати, що досягнення нинішнього стернового дійсно значущі. До нього жодному меру не вдавалося притягнути в місто екологічно небезпечну ТЕС, облаштувати на площі «пісочницю», влаштувати кадрову шарпанину та шабаш беззаконня. Проте чомусь усе менше депутатів радіють із таких креативних діянь міського очільника. Чи вдасться мерівська реконкіста, дізнаємося вже завтра, 30 травня, (якщо сесія відбудеться).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *