Військова розвідка США: Росія формує три нові дивізії біля кордону з Україною

Росія формує три нові мотострілкові дивізії поблизу кордону з Україною. Про це йдеться у доповіді очільника розвідувального управління міністерства оборони США Вінсента Стюарта від 23 травня, передає УНН.

“Росія створює три нові мотострілкові дивізії поблизу кордону з Україною. Базування формувань завбільшки з дивізію вздовж західної периферії Росії дозволить зменшити час попередження для НАТО у відповідь на російське вторгнення в сусідні держави, в той же час надаючи російським лідерам більшу гнучкість, політичні важелі і бойову міць для створення сил в умовах кризи”, – сказано у доповіді.

Як зазначається, за останні 8 років російські військові зосередилися на вдосконаленні структури, систем і підземних споруд управління (С2), які краще підходять для протистояння сучасним загрозам.

“Нові системи C2 дозволяють командирам отримувати доступ до даних в реальному часі і синхронізувати дії між службами і географічно розділеними елементами. Генштаб Росії може контролювати операції в Сирії зі своєї головної штаб-квартири на національному рівні – Центру управління національної оборони – за допомогою нових автоматизованих систем C2”, – йдеться у доповіді.