Відрубали чотири лапи: у Золочеві нелюди познущались над собакою

Тетяна Пасічник

У Золочеві декілька місяців тому невідомі люди відрубали безпритульній собаці чотири лапи. Тварину знайшов чоловік, який живе поряд. Він забрав собаку додому, годував та доглядав за нею. Минулого тижня відвіз тварину у Бродівський центр адаптації безпритульних тварин, адже повинен їхати в іншу країну.

«Чоловік розповів, що побачив собаку на дорозі біля лісу. Вона виповзла самостійно, так хотіла жити. Той чоловік на днях має їхати за кордон, тому собаку треба було віддати у безпеку, – каже заступник директора благодійного фонду «Степ» Оксана Чорній. – Казав, об’їздив багато притулків, але всюди йому відмовляли. Привіз до нас її в такому візочку, як бабусі возять продукти продавати. Тварина тільки голову висунула з того ящика. Ми коли побачили собаку повністю – жахнулись. Худа, виснажена, почалась анорексія. Її вага 13 кіло, це дуже мало».

Хто і навіщо познущався – невідомо.

Відрубали чотири лапи: у Золочеві нелюди познущались над собакою

Зараз собака знаходиться в Оксани вдома, адже центр адаптації тварин ще розбудовують, приміщення для утримання собак з такими травмами немає.

Назвали тварину Майя. Оксана каже, символічно, бо потрапила вона до них у травні.

Відрубали чотири лапи: у Золочеві нелюди познущались над собакою

«Ми спочатку відгодовували Майю, також їй потрібна була психологічна реабілітація, спокій, – каже жінка. – Ще дуже бракувало памперсів, коли тільки почали доглядати за собакою, але пізніше почали допомагати коштами дуже багато добрих людей. Тому і памперси маємо, і на протези повинно вистарчити».

На лікування собаці зібрали близько 36 тис. грн. Допомагали люди з всієї України, навіть з-за кордону.

Наступного тижня Майю повезуть у львівську ветеринарну клініку «Прайд». Там робитимуть протезування.

Охочі допомогти можуть переказати кошти на цей рахунок:

Картка ПриватБанку

5169 3305 1765 2761

Відрубали чотири лапи: у Золочеві нелюди познущались над собакою

Фото: Оксана Кринська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *