Відомі попередні результати виборів мерів у Борисполі та Броварах

Представник партії “Європейська солідарність” і депутат міської ради м. Борисполя Київської області Володимир Борисенко набрав 28,41% голосів виборців і перемагає на виборах міського голови за результатами підрахунку голосів, йдеться в “Повідомленні про підсумки та результати голосування з виборів Бориспільського міського голови” територіальної виборчої комісії, скан-копію якого оприлюднили на сайті руху “Чесно“.

Згідно з тим самим повідомленням, найближчий конкурент Борисенка на виборах міського голови Борисполя, нинішній секретар Броварської міськради Владислав Байчас, депутат від партії “Слуга народу”, який балотувався як самовисуванець, набрав 20,61% голосів виборців. Представник партії “УДАР” Володимир Кондратенко отримав на виборах 20,22% голосів, представник Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Верес – 10,67%.

У Борисполі не буде другого туру виборів, оскільки в цій громаді менше ніж 75 тисяч виборців – розповіли в русі “Чесно”.

У м. Бровари Київської області другий тур можливий, “але тут, за попередніми підрахунками, екс-регіонал Ігор Сапожко, який провів у раду своїх людей від партії “Команда Ігоря Сапожка – “Єдність”, може набрати більше ніж 50%”, і в такому разі другого туру в громаді також не буде, зазначають у русі.

Згідно з повідомленням, під час виборів 17 січня рух “Чесно” на дільницях фіксував низку випадків фотографування бюлетенів, а в Броварах на одній із дільниць, де були представники руху, урни не мали необхідних печаток, була розміщена прихована агітація. Одна жінка відмічала виборців, які вже встигли проголосувати. Поліція виявила ознаки сітки. Також у містах фіксували і приховану, і звичайну агітацію, яка в день виборів заборонена.

Нагадаємо:

У неділю, 17 січня, повторні вибори міського голови відбулися в трьох територіальних громадах. Обирали також депутатів Броварської міської ради.

За даними ЦВК, на 20:00 явка виборців на повторних виборах міського голови в Борисполі становила 30,15%, у Броварах – 43,02%