В Україні з’явилися фальшиві “копи”

Українськими дорогами їздять оздоблені під Toyota Prius автомобілі з написами “Police”. Затюнинговані машини штрафують водіїв на трасах і перекривають рух. Водії мають яскраві зелені жилетки, як у патрульних поліцейських, але з англійської написом “Police”. Примітно, що з-під жилетів визирає стара форма співробітників ДАІ. Про це написали “Вести”. У поліції кажуть, що це працюють “ряджені”, які не мають ні прав, ні повноважень.
Неофіційно в поліції повідомляють, що це якась громадська організація, яка привласнила собі право допомагати поліції, хоча ніяких законних дозволів на застосування напису “Police”, користування спецсигналами та на перекриття доріг у них немає. У самій громадської організації все заперечують.
“Дороги перекриваємо під час масових заходів, флешмобів, велопробігів. Ми забезпечуємо охорону та безпеку учасників – про свої дії поліцію ми попереджали заздалегідь і з документами у нас все в порядку”, – каже керівник Академії муніципальної поліції Ліана Мирвода.
Патрульні поліцейські наголошують, що водії мають повне право не реагувати на такі машини і не зобов’язані спілкуватися з цими людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *