В ООН визнали, що 60% українців живуть за межею бідності

На сьогоднішній день в Україні 60% населення живеь за межею бідності. Про це повідомив координатор системи ООН в Україні, постійний представник програми розвитку ООН в Україні Ніл Уокер.«Що стосується України, ми говоримо про 1,7 млн ​​внутрішньо переміщених осіб, 2,8 млн людей з інвалідністю, 60% населення перебувають за межею бідності», – сказав Уокер, повідомляє УНН.

Представляючи звіт ПРООН з людського розвитку, він зазначив, що «в цьому звіті є корисна інформація, яка може бути використана для України, враховуючи її специфічний контекст».

У свою чергу директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України академік Елла Лібанова, додала: «Мова йде про те, що національний дохід у розрахунку на одну людину знизився за 25 років, в 2015 році знизився в порівнянні з 1990 роком на 31,9%».

Раніше ЗМІ повідомляли, що станом на березень 2017 року за даними ООН, в розвинених країнах 300 млн людей живуть за межею бідності.

У жовтні 2016 року Україна опустилася в рейтингу свободи інформації.

У березні 2016 року Україна посіла 123 місце з 157 в рейтингу найщасливіших країн. Про це йдеться в звіті World Happiness Report.

3 листопада 2016 року англійський дослідний центр Legatum Institute представив рейтинг найсприятливіших країн для життя 2016 року. Україна опустилася на рекордну 107 місце, залишивши позаду переважно країни Африки.

Станом на березень 2017 року за версією Bloomberg Україна залишається в десятці найбідніших країн світу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *