Авіаподорожі Порошенка обійдуться українцям в 35 мільйонів

Нерегулярні авіаційні перевезення офіційних делегацій на чолі з українським президентом Петром Порошенком в 2017 році обійдуться в більш ніж 35 млн гривень.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на дані системи закупівель ProZorro.

За даними системи закупівель, Державне управління справами уклало договір з Державним авіаційним підприємством “Україна” про закупівлю послуг з нерегулярних авіаційних перевезень офіційних делегацій на чолі з президентом України на 2017 рік

Таким чином, ДП «Україна» у 2017 році буде забезпечувати авіаперевезення під час візитів Порошенка за кордон, а також буде здійснювати перельоти глави держави в межах України.

Як зазначено в договорі, загальна орієнтовна ціна договору становить 35,4 млн гривень, понад 30,4 млн гривень коштуватимуть візити Порошенка за кордон, а перельоти по Україні обійдуться в більш ніж 4,9 млн гривень.

«Ціна договору може бути зменшена за взаємною згодою сторін, шляхом укладення додаткової угоди», – йдеться в тексті документа.

У вартість рейсу, яка підлягає оплаті, включаються витрати, безпосередньо пов’язані з організацією, забезпеченням та виконанням рейсу.

Договір на авіаперевезення був укладений 27 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *