ГПУ закрила справу про визнання Охендовського потерпілим від дій НАБУ

Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження про порушення Національним антікорупціойним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою прав глави Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського, повідомляє УНН з посиланням на власні джерела в ГПУ.

Співрозмовник видання уточнив, що провадження закрито у зв’язку відсутністю в діях директора НАБУ Артема Ситника, глави САП Назара Холодницького, а також їх підлеглих складу злочину.

Як повідомлялося, 4 січня суд зобов’язав прокуратуру внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву захисту Охендовського про порушення НАБУ і САП його прав, втручання в діяльність державного діяча, притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинного і розголошення даних досудового слідства.

17 лютого Охендовський подав заяву про притягнення його в якості потерпілого, але 20 лютого слідчий ГПУ виніс постанову про відмову в задоволенні цієї заяви.

Проте, 2 березня Печерський суд скасував постанову слідчого і зобов’язав ГПУ вручити Охендовському пам’ятку про права та обов’язки потерпілого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *