“Уже за*бав всіх нас…” Навколо поранення Дейдея розгортається скандал. Тука зробив гучну заяву

Громадська організація “Київська міська спілка ветеранів АТО” звернулася до голови СБУ Василя Грицака з’ясувати обставини, за яких нардеп від фракції “Народний фронт” Євген Дейдей нібито отримав поранення, передає Корупція.Інфо

Учасники бойових дій на Донбасі запідозрили депутата в покаліченні і засумнівалися в тому, що він дійсно є військовослужбовцем.

Відповідна інформація з’явилася у Facebook на сторінці заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки.

Чиновник опублікував фотокопію документа, який адресований Грицаку.

“Створюється враження, що зазначений народний депутат вчинив акт членоушкодження, що карається законом… У разі підтвердження фальсифікації цей факт порочить честь і гідність військовослужбовців, які віддали життя за вільну Україну”, – йдеться в тексті.

“Зазначений факт є злочином відповідно до ч.1 ч. 3 статті 409 КК України “Ухилення від військової служби шляхом членоушкодження або іншим способом, що карається позбавленням волі строком до 10 років”, – із такими словами ветерани звернулися до голови СБУ.

У свою чергу Тука наголосив, що інцидент із Дейдеєм є важливим соціальним маркером.

“Цей лист є показником того, що дешевий піар на хворих і важких темах уже за*бав всіх нас!!! Ми не будемо спокійно реагувати на те, як популісти розповідають наївним громадянам про свої псевдо подвиги”, – написав чиновник.

“Цей лист йде в роботу в відомства Грицака і Матіоса, його підписали сім ветеранських організацій міста Києва, впевнений, що є в цих структурах (СБУ та ГВП) люди яких так само як і нас, виводить із себе весь цей цирк і вони не спустять ситуацію на гальма”, – додав Тука.

Також чиновник звернувся до військовослужбовців полку МВС “Київ”, до якого має стосунок Дейдей. “Якщо вам є що сказати, то кажіть, а не мовчіть!!!! Більш підходящого моменту ніж зараз не буде!” – зазначив він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *