Loading...

РОЗДУМИ ПРО ТЕЦ: ДІЯННЯ ІНВЕСТОРА

Усі ми є свідками та учасниками становлення громадянського суспільства в Україні. Як каже Вікіпедія, громадянське суспільство — це сукупність недержавних організацій, які представляють волю та інтереси громадян. Воно включає в себе сім’ю і приватну сферу, тобто «третій сектор» суспільства паралельно з державою та бізнесом. Іншими словами, громадянське суспільство передбачає активність громадян у суспільному житті країни та її населених пунктів.

Найактивніші члени переяславської громади вже довели свою здатність захищати суспільні інтереси і на Майдані, і на Східному фронті, і під Точмашем, і під недобудованою тепловою електростанцією. Проте активність повинна складатися з двох компонентів: зовнішнього і внутрішнього. Із зовнішнім усе більш-менш: люди приходять на сесії міськради, вимагають від влади прийняття необхідних рішень, виступають із акціями протесту.

Внутрішній компонент передбачає зростання духовного та інтелектуального рівня кожного пасіонарія. Для цього потрібно думати. Задавати собі та іншим правильні запитання, знаходити на них відповіді, позбавлятися від солодких ілюзій. А що заважає процесу мислення? Надмірні емоції.

У цьому циклі публікацій ми спробуємо розсудливо поміркувати над ситуацією, яка склалася навколо будівництва горезвісної ТЕЦ. Отож, у цьому номері пропонуємо першу частину роздумів “Діяння інвестора”.

ЧИТАЙТЕ, А ГОЛОВНЕ – ДУМАЙТЕ Й АНАЛІЗУЙТЕ

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *