Луценко запропонував забрати закордонні паспорти у депутатів

Генеральний прокурор Юрій Луценко пропонує вилучати закордонні паспорти у депутатів одразу після внесення подання про притягнення їх до кримінальної відповідальності. Про це він сказав під час зустрічі з депутатами фракції “Блок Петра Порошенка” на засіданні фракції, повідомляє прес-секретар Луценка Лариса Сарган у своєму Facebook.

За її словами, Луценко просить депутатів змінити Регламент Верховної Ради в частині порядку притягнення народних депутатів до відповідальності, “аби в подальшому не виникало плутанини з прокурорськими поданнями”.

Зараз Регламент вимагає голосування окремо за притягнення до відповідальності, окремо – за затримання депутата, а окремо – за арешт. Відповідно, це повинні бути різні подання Генпрокуратури. Але, за словами Луценка, арешту “немає в чинному КПК”.

Очевидно, що через неузгодженість законодавчих актів прокуратура і далі буде об’єктом критики стосовно кількості подань. Оскільки такого поняття як арешт немає в КПК, логічно було б прописати в Регламенті не “арешт”, а “запобіжний захід”, визначений судом,
– зазначив Луценко.

Також Генпрокурор вважає, що необхідно прописати в законі формулювання, яке б дозволяло вилучати документи для виїзду за кордон або призупиняти дію таких документів у депутата відразу після внесення подання, а не після позбавлення недоторканості.

“Треба продумати формулювання, бо його відсутність передбачає можливість втечі, в якій потім звинувачують парламент і прокуратуру”, – сказав Луценко.

1 коментар до “Луценко запропонував забрати закордонні паспорти у депутатів

  • 13 Липня, 2016 о 9:48 pm
    Permalink

    Клоуни,з гарними зарплатами клоуни,з академіями і університетами.Спіймали на гарячому,роздули по всих ТБ каналах-відпустили.Знаючи наш менталітет:попався-відкупися-відпустимо і бігом тікай,типовий переділ влади і фінансів.Спробуй роботяга потяни в хазяїна-закриють швидше ніж подумаєш.Громадяни зубожіють бо мала зарплата-то платіть,фактично всі підприємства приватні,тих-же депутатів та інших дармоїдів,або заставте платити-ні.Потрібен дербуджет,гучні розмови…Саме прикре-вважають людей ДИБІЛАМИ,яким можна постійно брехати(піпел схаває).

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *