Loading...

Як заробляє син глави Нацбанку і що має в житті

Валерія Гонтарєва, голова Національного банку України при заповненні своєї е-декларації за 2015 рік, вказала, що її старший син Антон Гонтарєв має частки в двох підприємствах. “Страна” розібралася як живе і чим займається старший син керівника НБУ.

Антон Гонтарев зі своєю дружиною Валерією Томашевською (дівоче прізвище) живуть за містом в котеджному селищі “Северинівка”, що в 23 км. від Києва. Вони вже 6 років в шлюбі і виховують сина Девіда. Живуть вони на широку ногу. Принаймні про це свідчать фото з соціальних мереж. Антон і Лера дуже часто подорожують. Найчастіше для відпустки вони вибирають екзотичні напрямки. Зовсім недавно невістка Гонтарєвої встигла побувати в Африці та Індонезії, а Новий рік зустріла на водоспаді Вікторія.
У декларації Гонтарєвої значиться, що її син Антон володіє двома квартирами в Києві: 55,7 і 41,3 кв.м. До речі, в одній з них на вулиці Еспланадній (район станції метро “Палац Спорту”) він і прописаний.

Будинок в “Северинівці”, де Антон живе з сім’єю, належить його мамі – Валерії Гонтарєвій.

Ще в своїй е-декларації Гонтарева вказала, що старший син Антон володіє 80% ТОВ “Европівзбут” і третиною ТОВ “Вансер груп”. Ця інформація підтвердилася у виписках з Реєстру підприємств і підприємців.

1

Що стосується видів діяльності цих підприємств, то їх багато і вони досить різноманітні.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Европівзбут” займається роздрібною торгівлею продовольчих товарів, функціонуванням ресторанів, організацією будівництва, оптової купівлею і продажем нерухомості. А ось основним видом вказана упаковка.

Антон Гонтарев числиться в “Европівзбуте” керівником і підписантом.

1

Підприємство “Вансер груп”, де Гонтарєву належить 33,40%, виявилася з вельми цікавою і великою діяльністю. Чим тільки не займається компанія. Основний вид діяльності – виробництво машин та устатковання загального призначення. А крім цього: вирощування овочів, коренеплодів, зернових і кісточкових фруктів, ягід, горіхів, післяурожайна діяльність, виробництво хімічної продукції, оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин. Оптова торгівля твердим, рідким і газоподібним паливом. Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування. Поставки готових страв до подій.

1

Крім того, в Єдиному реєстрі юридичних осіб Антон Гонтарєв значиться як приватний підприємець, який надає в “оренду і експлуатацію власну або орендовану нерухомість”.

Згідно е-декларації Гонтаревої, в 2015 році Антон продав автомобіль за 749 тис. 300 грн. Що стосується заощаджень, то у сина глави НБУ – по 200 тис. грн. зберігалося в “Приват банку”, “Альфа Банку” і ПУМБ. При цьому в “Ощадбанку” він розмістив 500 тис. грн.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *