Увага! Операція «Зброя-вибухівка». Здай нелегальну зброю – уникни кримінальної відповідальності!!!

З 22.04.2018 по 22.05.2018 на території обслуговування Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області проводяться оперативні заходи під умовною назвою «Зброя-вибухівка».

Нагадуємо небайдужим громадянам, що стаття 263 Кримінального кодексу України за «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу). Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. Законодавець, також передбачив адміністративну відповідальність за статтею 190 КУпАП за порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї (придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без відповідного документа дозвільного характеру, виданого уповноваженим державним органом, – тягнуть за собою накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої).
Шановні мешканці міста та району, протидія незаконному обігу вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин – гарант мирного неба та національної безпеки! Пам’ятайте про небезпечні та пагубні наслідки. Якщо у Вас виникли запитання або Ви володієте будь-якою інформацією щодо незаконного зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин просимо звернутися до працівників Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Магдебурзького права, 25-А, або за номером телефону: 5-13-41, 102.

Дякуємо за співпрацю!

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *