Loading...

Українці зубожіли в два рази

За один рік кількість людей, що живуть за межею бідності, в Україні збільшилася рівно в два рази. Такі дані надають в Інституті демографії та соціальних досліджень імені Птухи, – передає businessua.com.

Згідно з останніми даними, рік тому за межею бідності жили трохи більше 28 відсотків українців, а зараз їх стало 58 відсотків.

Однак, за словами співробітників інституту, відносний показник бідності в Україні майже не змінюється. Зараз за межею бідності проживають близько 23 відсотків сімей, де є пенсіонери, і близько 38 відсотків сімей з двома дітьми. Що стосується відносного показника бідності, який в нашій країні не змінюється, то такий критерій взагалі не може відображати кількість громадян, яким грошей не вистачає навіть на продукти харчування.

Цей показник демонструє відсоток громадян, які примудряються виживати з доходами, нижчими середніх стандартів розвиненого суспільства. За словами Світлани Полякової, провідного наукового співробітника інституту, показник бідності в Україні виріс рівно в два рази, і це тільки за останній рік. Також зростає й рівень бідності, який визначається за критеріями ООН.

 

Українабідність Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/10/12/ukraintsi_zubozhily_v_dva_razy_941782

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *