Луценко закликав патріотів долучитися до українського ходу патріарха Філарета

Генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до патріотів і патріотичних організацій, які збираються протистояти хресній ході Української православної церкви Московського патріархату, з проханням приєднатися до ходу УПЦ Київського патріархату на чолі з патріархом Філаретом. Про це він заявив в суботу, 23 липня.
«Кращим проявом своїх почуттів була б участь 28 липня в українському ході, ініційованому патріархом Філаретом. І так можна продемонструвати свою українську позицію, заодно продемонструвавши, що в Україні є потужна українська церква, яка займає зовсім іншу позицію по відношенню до суспільства і країни», – сказав пан Луценко в ефірі« 112.Украіна ». Він додав, що особисто стане в колону патріарха Філарета.

Говорячи про хресний хід УПЦ МП, генпрокурор підкреслив, що повинен забезпечити людям право на їх конституційні дії.

«Хоча по-людськи я не розумію, чому молитися за мир треба в країні, яка стала жертвою агресії, а не в країні агресорі. Тим більше, що віруючі УПЦ МП визнають своїм верховним того, хто називає себе московським патріархом. Логічніше було б автобуси з туристичного агентства пана Ахметова направити в Москву і вже там імітувати хід. Мені здається, що подорож тими краями, про які князь Володимир навіть не думав, що вони стануть християнськими, було б для них корисніше, ніж подорож до столиці. Але це моє людське уявлення », – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *