Loading...

Українським державним мажорам хочуть заборонити вчити дітей за кордоном

Українці хочуть позбавити можливості Президента, членів уряду, депутатів, чиновників, суддів, прокурорів та інших держслужбовців права навчати своїх дітей за кордоном. З вимогою заборони на “заморське” навчання мажорних чад Леонід Линьков звернувся до Президента.

 «З метою підвищення якості освіти в Україні заборонити державним службовцям вищого рівня (в тому числі суддям всіх судів), мерам, президенту і депутатам Верховної Ради навчання своїх біологічних дітей за межами України. Покарання за порушення – звільнення з посади, позбавлення мандата без можливості відновлення на державній службі та можливості бути обраним », – пропонує активіст.

Пан Линьков впевнений в тому, що, якщо «золота молодь» почне вчитися у ВНЗ і школах власної країни, то якість освіти неминуче підвищиться.

«Таке правило має стимулювати підвищення якості освіти навчальних, середніх і вищих навчальних закладів до кращих зразків світового рівня. Прошу підтримати. Опір всіх державних службовців, депутатів і навіть Президента забезпечено. Слава Україні! », – Каже українець.

Звернення з’явилося на сайті петицій главі держави вчора, 3 жовтня, і зібрало лише 25 голосів, але, втім, попереду ще 21 день, і ця пропозиція може бути підтримана більш жваво.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *