Опитування: “Сепаратисти” воюють, бо росіяни платять їм зарплатню

Як свідчать результати опитування фонду “Демініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 4 по 19 листопада 2019 року, 29% українців вважають, що основним мотивом боротьби “сепаратистів” на Донбасі є заробляння грошей, які Росія платить учасникам бойових дій.

 “Найбільша частка українців вважають, що метою боротьби “сепаратистів” на Донбасі є просто заробляння грошей, які Росія платить учасникам бойових дій (29%)”.

 Відзначається, що решту варіантів обирали значно менше: “об’єднання з Росією” – 17%, “прагнення до перерозподілу власності на свою користь” – 11%, “спротив нав’язуванню української ідентичності російськомовному населенню” – 9,5%, “захист місцевого населення від загрози знищення з боку “бандерівців” – 9%, реставрація форм життя радянських часів – 3%.

 Не змогли дати відповіді – 21% опитаних.
Опитування: "Сепаратисти" воюють, бо росіяни платять їм зарплатню

Опитування проводилося з 4 по 19 листопада 2019 року у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною. В результаті польового етапу була зібрана 2041 анкета. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Опитування здійснено за фінансування представництва Європейського Союзу в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *