Loading...

Народні депутати розповіли про готовність змінити статус відносин з Росією

 Українські політики прокоментували ініціативу спікера Верховної Ради Андрія Парубія щодо запровадження візового режиму з Росією.
Українські нардепи готові голосувати за звернення до Кабінету міністрів, який уповноважений схвалювати відповідні рішення, йдеться в сюжеті ТСН. “Та безумовно за, ну що ви”, – відповіла на запитання лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. “Тільки візи, звичайно”, – не має сумнівів і керівник фракції “Самопоміч” Олег Березюк. Прогнозовано проти виступив керівник “Опозиційного блоку” Юрій Бойко. “Ми проти того, щоб два мільйони наших громадян, яких сьогоднішня влада виштовхнула з країни і вони шукають роботу в Росії, залишилися без підтримки”, – заявив він.
Екс-керівник Донеччини Сергій Тарута пропонує розвивати думку далі. “Тоді треба запроваджувати військовий стан. Тоді буде зрозуміло. Якщо подивитися по Києву і по ресторанам, то я тут війни не відчуваю, тут усе добре”, – каже він. Нардеп із “Народного фронту” Леонід Ємець також говорив про воєнну складову – встановлення контролю за людьми, які перетинають державний кордон. “Це є вимога, фактично, воєнного стану. Ми розуміємо, що надзвичайно велика кількість диверсантів кожен день перетинає український кордон”, – говорить політик.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *