Відбулася зустріч Зеленського зі студентами, яких побив “Беркут”

 сайт президента

Президент Володимир Зеленський зустрівся зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року. “Для вас справи Майдану – це дуже особисте. І, повірте, для нас теж. Я дуже хочу, щоб ми закінчили ці справи. Щоб ми змогли розслідувати їх повністю, і всі ті, хто десь ходить, їздить, або літає, а повинні сидіти – щоб вони сиділи “.

Відбулася зустріч Зеленського зі студентами, яких побив "Беркут"

Присутні напередодні саміту в нормандському форматі в Парижі 9 грудня закликали Зеленського на зустрічі у Франції не погоджуватися на вибори на Донбасі під дулами автоматів “.

 Передісторія:
  • 30 листопада 2013 року, близько 4-ї ранку, “Беркут” силою розігнав мітингувальників, на Майдані Незалежності, переважно студентів, які виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.
  • Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.
  • 1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей.
  • Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.
  • У той самий день на вулиці Банковій біля адміністрації президента відбулася сутичка між силовиками та мітингувальниками.
  • 5 грудня у прокуратурі заявили, що під час розгону мітингу на Майдані Незалежності 30 листопада постраждало 79 людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *