УКРАЇНСЬКА БАЛЕРИНА ПІДКОРИЛА НІМЕЧЧИНУ І СТАЛА ПРИМОЮ В БЕРЛІНІ

Шлях на вершину для неї був важким.

Десять років тому вона, вже зірка в Україні, приїхала в Німеччину до коханого. Продовжити кар’єру виявилося складніше, ніж вона думала. Тоді керівник балету в Берліні, також родом з України Володимир Малахов, категорично відмовляв їй. Саме тому, Яна свідомо пішла на пониження. Вона активно почала працювати над своєю технікою і брати участь у міжнародних конкурсах, та врешті досягла успіху.

Українка Яна Саленко стала гордістю берлінського балету. Вона опинилася за кордоном, бо вийшла заміж за німця, ідеться в сюжеті ТСН

Колишня киянка тепер прима-балерина берлінського театру, хоч починати кар’єру в Німеччині їй довелося фактично заново – тодішній керівник їй відмовляв. «Для мене це був виклик», – зізнається вона. Яна свідомо пішла на пониження, почала активно працювати над своєю технікою і брати участь у міжнародних конкурсах – і після завойованих золотих медалей у керівництва вже не було іншого вибору, як давати їй ролі. Саленко повернула собі звання прими та утримує його ось уже десять років.

Українка радіє, що в її житті все налагодилося, бо раніше мала проблеми не тільки з роботою, але й родиною коханого. «Моя мама і моя родина були більш ніж здивовані цим весіллям і хотіли мене відмовити», – зізнається соліст берлінської опери Маріан Вальтер. Але попри всі перестороги, пара щаслива. «Я сподіваюся, якщо в нас вийде, я хочу мати ще більше дітей. Ще, може, двох», – каже Яна.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *