У Росії безвісти зникли двоє українських туристів

На початку жовтня у Росії поблизу Ростова-на-Дону безвісти зникли двоє громадян України, які подорожували автостопом, повідомили ТСН їх родичі.

УЗа даними видання, 25-річний Олександр Бабинець та 28-річний Сергій Велєв вирушили автостопом до Грузії ще у серпні. Харківський області вони перетнули українсько-російський кордон. Далі попрямували до Бєлгорода, Астрахані, Саратова та Казахстану. З Казахстану вони повернулися назад в Росію, де через Дагестан, Чечню і Північну Осетію дісталися до Грузії.

Орієнтовно 30 вересня українці залишили Грузію та попрямували через Росію додому. Біля Ростова-на-Дону зв’язок з ними перервався. Востаннє вони вийшли на контакт 7 жовтня.

За фактом зникнення мати Олександра Бабинця Олена звернулася до місцевої поліції та у посольство України в Росії.

У поліції повідомили, що зможуть подати запит до відділення Інтерполу про оголошення хлопця у міжнародний розшук за кілька днів, як буде отримано копію його закордонного паспорта.

Нагадаємо, що 23 жовтня ФСБ РФ повідомила, що 31-річний громадянин України, озброєний пістолетами, гранатами і, імовірно, ртуттю влаштував перестрілку при спробі незаконного перетину кордону Росії. Під час затримання він отримав вогнепальні поранення середнього ступеня тяжкості.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *